• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SİTE HARİTASI
Takvim
Hava Durumu
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Evden Eve Nakliyat Alanları Sayfaları


Evden Eve Nakliyat Güncel

Atışalanı Evden Eve Nakliyat

Atışalanı Evden Eve Nakliyat | Atışalanı Nakliyat Uygun Fiyat


atışalanı-evden-eve-nakliyat
atışalanı-evden-eve-nakliye
atışalanı-parça-eşya-taşıma
atışalanı-nakliyat-fiyatları-
atışalanı-ev-taşıma
atışalanı-kaliteli-nakliyat
atışalanı-şehirler-arası-nakliyat
atışalanı-evden-eve-taşımaatışalanı evden eve nakliyat sözleşme esasları nelerdir? Ev taşımak insanlar açısından çok zahmetli bir iş durumunda iken günümüzde en iyi evden eve nakliyat firmaları sayesinde zahmet olmaktan çıkmış durumdadır. Atışalanı evden eve nakliyat ev eşyalarınızı en kolay bir şekilde en kısa sürede yeni yaşam alanınıza naklini yaparak sizlere rahat bir nefes almanız için bol miktarda zaman bırakmaktadır. Evden ve nakliyat aşamasında en önemli hususlardan olan sözleşme hem ev eşyası sahiplerini hem de evden eve nakliyat firmaları açısından fayda sağlamaktadır. Evden eve nakliye sözleşmesi hükümleri olarak belirtilen maddeler her iki tarafında sorumluluğunu açık bir şekilde belirterek sonradan çıkacak sorunların önüne geçmektedir. atışalanı evden eve nakliyat


ATIŞALANI EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

 

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesinde Bulunması Zorunlu Maddeler Nelerdir?

  • Öncelikle sözleşme yapılmadan eşya taşımacılık firması ile anlaşma sağlanmış sayılmamalıdır. Atışalanı evden eve nakliyat olarak biz kesinlikle sözleşme yapmadan ev ve ofis taşımacılığı işlemlerini başlatamamaktayız.
  • Sözleşme hazırlanırken evden ve nakliyat firması adı ve eşya sahibinin adı açık bir şekilde belirtilmelidir.
  • Eşyanın teslim alınacağı adres açık ve anlaşılır bir şekilde bina ismi ve kaçıcı kat olduğu belirtilmiş bir şekilde yazılmalıdır.
  • Taşıma işlemine başlanacak tarih ve ön anlaşmada kesinleşmiş olan taşıma fiyatı rakam ve yazı ile açık bir şekilde belirtilmelidir.
  • Eşyanın teslim edileceği adres ve bina adının yanında taşınacak kat burada açık bir şekilde yazılmalıdır.

 atışalanı evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası evden eve marangozlu paketlemeli toplamalı nakliye hizmetleri


atışalanı evden eve nakliyat

atışalanı evden eve nakliye

atışalanı evden eve taşımacılık

atışalanı parça eşya taşıma

evden eve nakliyat atışalanı

atışalanı ofis büro taşıma


 atışalanı evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası evden eve marangozlu paketlemeli toplamalı nakliye hizmetleri

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesinde Eşya Hasar Durumları Nasıl Belirtilmeli?

Evden eve nakliyat sözleşmesinde öncelikle eşya hasar durumlarında ödeme şartları açık bir şekilde belirtilmiş olması gerekmektedir. atışalanı evden eve nakliyat olarak sözleşme hükümlerine göre eşyalar hasar görmesi durumunda taşınma fiyatı üzerinden düşülerek ödemenin yapılacağı maddesi koyulmaktadır. Bu sayede eşya sigortasına gerek kalmadan gerekli zararlar kolaylıklakarşılanmaktadır. atışalanı nakliyat aynı zamanda sözleşmede belirtilen zaman içinde teslimat yapılamadığında eşya sahiplerine her gecikme günü için geri ödeme yapılması sözü verilerek taşıma ücretinden düşülmektedir.

Sözleşme hükümlerinde paketleme esasları belirtilerek istenmeyen durum ortaya çıktığında eşya sahipleri olarak müdahale edilebilmelidir.

Ayrıca evden eve nakliyat sözleşmesine araç modeli, rengi, plakası ve şoför adı yazılarak imza altına alınmalıdır.


ATIŞALANI EVDEN EVE NAKLİYAT

ATIŞALANI EVDEN EVE NAKLİYAT / İSTANBUL

ESENLER ATIŞALANI EVDEN EVE NAKLİYAT

ATIŞALANI OFİS TAŞIMACILIĞI

ATIŞALANI NAKLİYE

ATIŞALANI NAKLİYAT

ATIŞALANI EV TAŞIMA


 atışalanı ev taşıma nakliyatçısı

ATIŞALANI EVDEN EVE NAKİYAT FİRMALARI

Atışalanı Evden Eve Nakliyat Araç Yüklemesini Nasıl Yapar?

Atışalanı evden ve nakliyat araç yüklemelerini yaparken istifleme elemanları kullanmaktadır. Bu elemanlar eşyaları aralarında boşluk kalmayacak şekilde yerleştirerek uzun yola ve engebeli yol şartlarına en iyi şekilde hazırlamaktadır. atışalanı evden eve nakliyat bu esaslar doğrultusunda özellikle sözleşmede belirtilecek olan eğer araçlarda boşluk kalırsa kesinlikle yoldan başka eşya yüklenmemesi yönünde olacaktır. Atışalanı evden eve nakliyat bu tür durumlar için özellikle araçların yüklemesi bittiğinde eşya sahiplerine kontrol ettirerek araçların kapaklarını mühürlemektedir. Ayrıca fotoğraflanan mühürler tekrar eşya sahiplerinin onayı ile açılmaktadır. Eşyalar araçlara yüklendiğinde arka kısımlarda kalan boşluklar özel destek malzemeleri ile desteklenerek eşyalar sıkıştırılmaktadır. Böylelikle aracın arka kısmına kayma önlenmektedir.


 atışalanı evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası evden eve marangozlu paketlemeli toplamalı nakliye hizmetleri OFİS TAŞIMA

Atışalanı Evden Eve Nakliyat Taşınan Eşyaları Nasıl Teslim Eder?

Atışalanı evden eve nakliyat işini tam yapan bir taşımacılık şirketi olarak yeni taşındığınız evinizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir. Mobilyaların kurulumundan, elektrik malzemelerinin ve ampullerin takılması, elektronik eşyaların kurulumu, perdelerin takılması, beyaz eşyaların kurulumu tek elden yapılarak ayrıca servis veya usta bulmanıza gerek kalmadan her husus ayrıntılı bir şekilde elden geçirilerek son müşteri onayı ile teslim edilmektedir. Yerdeki halılar dâhil olmak üzere serilerek yaşam alanınız eskisinden daha güzel bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Özellikle beyaz eşyaların çalışma kontrolleri yapılarak çıkabilecek sıkıntılar önceden kontrol edilerek tedbir alınmaktadır.
WHATSAPP İLETİŞİM KUTUSU
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam109
Toplam Ziyaret12858953

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi

2021 Yılı Evden Eve Nakliyat Fiyatları


 

Evden eve nakliyat fiyatları taşıma'da en çok merak edilenler arasında, geçen yıl 2020 yılı içerisinde 900 türk lirası olan minumum ev taşıma fiyatımız bu yıl artan maliyetler ile beraber sadece 100 lira artış yapıp 2+1 ev için 1.000 tl olarak nakliye ücretlerini güncelledik, evden eve nakliyat taşıma kalitesi ile eş değer sunulan fiyatlarımız, tüm eşyaların gerekli ambalajlanması mobilyaların en doğru biçimde sökülüp tekrar kurulması eşyaların taşınmasını deneyimli elamanlar ile yapılmasını ve tüm eşyaların çalışmalarımızdan yararlanması, tam ekipman tam işçilik sorunsuz problemsiz taşınmanın ücreti olarak uygun fiyatı sunuyoruz, detaylı eşya tarifleri ile beraber taşımacılık fiyatı, kaliteli hizmet ve net fiyat sunmamız açısından eksilme yada artış gözlemlene bilir daha iyi diyolog için bizi arayıp taşıma hakkında detay ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Listesi

1+1 Eşya Taşıma Nakliyat Fiyatları 900 tl & 1300

Herşey Dahil 1+1 Nakliye Fiyatları 1300Tl & 1500 Tl

2+1 Ev Nakliye Fiyatları Ev Taşıma 1000 Tl & 1400 Tl

Anahtar Teslim 2+1 Ev Taşıma Fiyatları 1300 Tl & 1600 Tl

3+1 Ev Taşıma Fiyatı 1300 Tl & 1500 Tl 

3+1 Eşya Taşıma Fiyatları Herşey Dahil Ücreti 1500 Tl & 1700 Tl 

4+1 Ev Nakliyat Fiyatları 1500 Tl & 1700 Tl 

Vip Nakliyat Fiyatı 4+1 1700 Tl & 2200 Tl 

Villa Taşıma Fiyatları 1500 & Tl 2000 Tl 

Herşey Dahil Anahtar Teslim Villa Nakliyat Fiyatları 1800 Tl & 2200 Tl 

Sadece Şöför Araç ( Kamyonet Kamyon ) 

İlçe İçi Mahalleler Dahil Kamyonet 350 Tl & 450 Tl

İl İçinde İlçe Dışı Sadece Nakliye 400 Tl & 500 Tl

İlden İle Şehir Dışı 100 Km'de 500 Tl & 600 Tl

Şehirler Arası Nakliye Yük Taşıma 100 km'de geçerli 600 & 700

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ev Villa Nakliye Fiyatı İçin Bizi Arayıp Gerekli Taşıma Bilgisi İle Net Olarak Taşınma Ücreti Alabilirsiniz.

 

İstanbul'da Ofis Taşıma Fiyatları Listesi

İstanbul Şehir İçi Aynı İlçe'de Yakın İlçeler Ve Mahallelere Ofis Taşıma Fiyatları 40 & 60 Metre Kare Ofis Taşımacılığı Fiyatları 900 Tl İle 1300 Tl Arasında Nakliye Ücretleri İle Yapılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Nakliye Fiyatlarında 60 & 80 Metre Kare Ofis Eşya Taşıma Ücreti 900 Tl İle 1400 Tl Arasında Fiyatlar İle Nakliye Fiyatı Sunmaktayız.

Ofis İşyeri Taşıma Hizmeti

nde 80 Metre Kare & Üstünde Metre Kareli Ofis İşyeri Şirket Taşıma Nakliye Fiyatları 1300 Tl İle 2.000 Türk Lirası Arasında Fiyat Güncellemesi  2021 Yılı İçin Yapılmıştır...

Ofis işyeri şirket taşımacılığı nakliye detayı hizmet şartları hakkında bilgi alabilir, ofis işyeri taşıma fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim kurunuz.

 evden eve nakliyat istanbul