• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 İstanbul evden eve nakliyat ev taşıyoruz nakliye, eşya ambalajlama nakliyat resim ve görselleri
SİTE HARİTASI
Takvim
Hava Durumu
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Evden Eve Nakliyat Alanları Sayfaları


Evden Eve Nakliyat Güncel

Evden Eve Nakliyat Yorumları

Evden Eve Nakliyat Müşteri YorumlarıEvden Eve Nakliyat taşınacak yada taşınmış olan müşteriler genelde forum siteleri yada şikayetvar.com adresi yada platformlarda memnun kalamadıkları firmaların kötü çalışmaları hakkında yorumlar yapmaktadır. Evinizi taşıyacaksınız ve uzun süredir taşınmadığınız için kaliteli firma bulmakta zorlanıyorsunuz kısa bir araştırma yaprıktan sonra forum siteleri yada nakliyat platfom siteleri gibi anlaştığınız firmaların daha önce taşınmış müşterilerinden azda olsa ne türde kaliteli hizmet alcağınız yada ne kadar sizlerle ilgileceklerini anlaşmış olduğunuz şirketlerin isimlerini google arayarak yapılmış iyi yada kötü yorumları okuyarak firmaların hakkında azda olsa bilgi sahibi olmanız mümkündür. 

 evdne eve nakliyat müşteri yorumları


Evden Eve Nakliyat YorumlarıEvden eve nakliyat yorumlarını takip edip firmalar hakkında bilgiler alabilir ve ne tür hizmetler sunduklarını araştıra bilirsiniz evden eve nakliyat kumsal nakliyat firması olarak bizlerden nakliye hakkında detaylı bilgiler alıp ne tür hizmetler sunduğumuzu almış olcağınız hizmetler doğrultusunda uygun fiyatlar ile sizlere tam manasıyla taşımacılık işlemlerinizi yapıyoruz. 

Evden Eve Nakliyat Yorum 


evden eve nakliyat neler yapar
en iyi nakliyat firmaları yorumları
en güzel nakliyat isimleri


 evden eve nakliyat yorum


Evden Eve Nakliyat Kötü Yorumlar Ve Nedeni ?

Evden eve nakliyat yorumlar google da araştırma yaptığınızda genelde çoğu yorumlar şikayet olarak yazılmıştır peki neden !!! Firmalar aynı oranda elamanlar ve aynı kalitede ekipmanlar ile çalışmıyor nedeni ucuz nakliyat  şikayet yorumlarına baktığınızda dolabım tam kurulmadı beyaz eşyalarım çizildi koltuklarım kirlendi vitrinimin camları kırıldı gibi aklınıza gelebilecek tüm zararlar peki neden böyle oluyor ? Tamamen ucuz nakliyat ile kaynaklı yorumların kaynağı geç gelen nakliyeci kırılan eşyalar gibi kötü sonuç tam olarak ucuz olarak anlaştığınız dan kaynaklı... Tecrübelerimizden yola çıkarak mobilyalarınız tam kurulmadımı ? Evet anlaşmış olduğunuz firmanın ya elamanı bilgisiz ekipmanları yok yada bir işi daha var acele etmesi gerekiyor, sonuç olarak, ucuz olsun istediniz ve ekstra mobilyacıya para mı vereceksiniz... Evden eve nakliyatın kötüye dair yorumların kaynağı kısaca ucuz nakliyat. Kumsal evden eve nakliyat firması olarak öncelikli kaliteli bir iş sunmak ve tam olarak eksiksiz hizmet sunmak amaç hedefimizdir. Tecrübelerimiz ile uygun fiyatlar sunmakta ve istediğiniz hizmete kavuşmanızı sağlamak firma olarakta zararına iş yapmamak, sizlere sunduğumuz ekipmanlar 1. sınıf elamanlarımız en az 2 yıl deneyimli sizlere kaliteli hizmet suna bilmemiz için ucuz nakliyat adı altında hizmet vermemiz mümkün değil !!! Evden eve nakliyat hizmetlerimizi eşyalarınızın bilgileri dahilinde elamanlarımızın sayısı belirlenir ekipmanlarımızdan kesinlikte kesinti yapmadan daha iyi verimli olarak hizmeti, uygun ücretler ile veriyoruz ve kötü yorumlar almadan nakliyat işlemlerinizi mutlu sonlandırıyoruz.WHATSAPP İLETİŞİM KUTUSU
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65868.6933
Euro10.312510.3538
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam151
Toplam Ziyaret12868300
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi

2021 Yılı Evden Eve Nakliyat Fiyatları


 

Evden eve nakliyat fiyatları taşıma'da en çok merak edilenler arasında, geçen yıl 2020 yılı içerisinde 900 türk lirası olan minumum ev taşıma fiyatımız bu yıl artan maliyetler ile beraber sadece 100 lira artış yapıp 2+1 ev için 1.000 tl olarak nakliye ücretlerini güncelledik, evden eve nakliyat taşıma kalitesi ile eş değer sunulan fiyatlarımız, tüm eşyaların gerekli ambalajlanması mobilyaların en doğru biçimde sökülüp tekrar kurulması eşyaların taşınmasını deneyimli elamanlar ile yapılmasını ve tüm eşyaların çalışmalarımızdan yararlanması, tam ekipman tam işçilik sorunsuz problemsiz taşınmanın ücreti olarak uygun fiyatı sunuyoruz, detaylı eşya tarifleri ile beraber taşımacılık fiyatı, kaliteli hizmet ve net fiyat sunmamız açısından eksilme yada artış gözlemlene bilir daha iyi diyolog için bizi arayıp taşıma hakkında detay ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Listesi

1+1 Eşya Taşıma Nakliyat Fiyatları 900 tl & 1300

Herşey Dahil 1+1 Nakliye Fiyatları 1300Tl & 1500 Tl

2+1 Ev Nakliye Fiyatları Ev Taşıma 1000 Tl & 1400 Tl

Anahtar Teslim 2+1 Ev Taşıma Fiyatları 1300 Tl & 1600 Tl

3+1 Ev Taşıma Fiyatı 1300 Tl & 1500 Tl 

3+1 Eşya Taşıma Fiyatları Herşey Dahil Ücreti 1500 Tl & 1700 Tl 

4+1 Ev Nakliyat Fiyatları 1500 Tl & 1700 Tl 

Vip Nakliyat Fiyatı 4+1 1700 Tl & 2200 Tl 

Villa Taşıma Fiyatları 1500 & Tl 2000 Tl 

Herşey Dahil Anahtar Teslim Villa Nakliyat Fiyatları 1800 Tl & 2200 Tl 

Sadece Şöför Araç ( Kamyonet Kamyon ) 

İlçe İçi Mahalleler Dahil Kamyonet 350 Tl & 450 Tl

İl İçinde İlçe Dışı Sadece Nakliye 400 Tl & 500 Tl

İlden İle Şehir Dışı 100 Km'de 500 Tl & 600 Tl

Şehirler Arası Nakliye Yük Taşıma 100 km'de geçerli 600 & 700

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ev Villa Nakliye Fiyatı İçin Bizi Arayıp Gerekli Taşıma Bilgisi İle Net Olarak Taşınma Ücreti Alabilirsiniz.

 

İstanbul'da Ofis Taşıma Fiyatları Listesi

İstanbul Şehir İçi Aynı İlçe'de Yakın İlçeler Ve Mahallelere Ofis Taşıma Fiyatları 40 & 60 Metre Kare Ofis Taşımacılığı Fiyatları 900 Tl İle 1300 Tl Arasında Nakliye Ücretleri İle Yapılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Nakliye Fiyatlarında 60 & 80 Metre Kare Ofis Eşya Taşıma Ücreti 900 Tl İle 1400 Tl Arasında Fiyatlar İle Nakliye Fiyatı Sunmaktayız.

Ofis İşyeri Taşıma Hizmeti

nde 80 Metre Kare & Üstünde Metre Kareli Ofis İşyeri Şirket Taşıma Nakliye Fiyatları 1300 Tl İle 2.000 Türk Lirası Arasında Fiyat Güncellemesi  2021 Yılı İçin Yapılmıştır...

Ofis işyeri şirket taşımacılığı nakliye detayı hizmet şartları hakkında bilgi alabilir, ofis işyeri taşıma fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim kurunuz.

 evden eve nakliyat istanbul
 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ev Taşıyoruz Nakliye


İstanbul evden eve nakliyat'ta ev taşıma işlemleri ambalaj bölümünde, beyaz eşya koltuk mobilyalar cam eşyalar vb. tüm eşyalar kapalı olacak şekilde zarar görme ihtimalleri ortadan kaldırılmaktadır, eşyaların taşınma işlemlerini tecrübeli elamanlar ve ekipler halinde taşınma noktası ve taşınacak adreste dikkatli olarak taşınma aşamaları yapılır ve eşya düzeni sağlanır.  

 


 
 

Evden Eve Nakliyat'ta Ambalajlama


Evden eve taşıma'da  ambalajlama işlemlerinin önemi büyük; eşyaların evden çıkma sırasında dik yatay eğimli hallerde kapı yada merdiven boşluklarında mutlaka yer ile teması olmaktadır eşyaların ambalaj ile sarılması çizilme kırılma pislenme yırtılma gibi olumsuzlukları önlemektedir, bir ürünün sadece alt kısmı ambalajlı olması yine zarar alma ihtimalleri arasındadır taşıma arasında altı ambalajlı olup eşyayı çıkarma aşamasında üstü alta gelebilmektedir bu ve diğer ihtimalleri göz önüne alarak eşyaların tüm çevresi ambalaj malzemesi ile sarılıp taşınır, zaman içinde eskimeye yüz tutan ekipman gereçleri mutlaka değişim ile daha temiz çalışmalar almanızı sağlıyoruz, firma olarak gözden kaçacak püf noktaları iyi biliyor ve gerekli ekipman ve elaman tecrübesini 100%100 kullanıyoruz.


istanbul evden eve nakliyat


Evden Eve Nakliyat'ta Mobilyalar 


Evden eve nakliyat işlemlerinde yine en çok dikkat edilmesi gereken işlemler arasında demontaj ve montaj en önemli çalışma unusurları arasında yer almaktadır, mobilyaların söküm aşamasında mobilyalar ile arası iyi olmayan elamanlar zarar vereceğini biliyoruz ve yine ambalajlama taşıma sırasıda önemli diğer adreste kurulumu yapılacak mobilyaların zarar vermeden ve doğru bağlantıları yapılarak kesinlikle ayarlamalarıda iyi derecede olmalıdır, ev taşıma'da her işlemlerin ince ayrıntıları mutlaka var nakliye şirketi olarak ambalajlamadan sonra mobilya sökme ve kurma işlem sırasınada mutlaka önem ve öz veriyi gösteriyoruz.